Fyzikálna terapia

Rebox-Physio Elektroterapeutický prístroj

Transkutánny neinvazivny elektroterapeutický prístroj, ktorý je určený pre liečbu a diagnostiku porúch pohybového aparátu a neurologických ochorení. Je efektívny v liečbe akútnej i chronickej bolesti.

Magneto-infračervený-laserový terapeutický prístroj RIKTA

Rikta patrí do skupiny prístrojov kvantovej medicíny a je určená pre nemedikamentózne, bezbolestné a bezpečné liečenie širokého spektra patológií. Terapeutický účinok prístroja sa zabezpečuje súčasným pôsobením štyroch fyzikálnych faktorov: úzko spektrálne laserové žiarenie, široko spektrálne infračervené žiarenie neviditeľného spektra, červené viditeľné žiarenie a jednosmerné magnetické pole.

   

Biomag® Lumina

Prístroje magnetoterapie Biomag® patria medzi najrozšírenejšie prístroje v rehabilitácii. Využívajú ich nemocnice, rehabilitačné centrá, kúpele, športové kluby ale aj veterinárne pracoviská. Používajú sa na urýchlenie regenerácie, liečbu, hojenie, alebo zvyšovanie športového výkonu. Vo veterinárnej praxi ich používame na tlmenie bolesti, pri mnohých ortopedických problémoch ako dyspláziách kĺbov, bolestiach chrbtice, pri liečbach zlomenín, natiahnutí svalov a šliach, pri obnove hybnosti kĺbov, ale aj ako podpora pri hojení najrôznejších rán a tiež pri zápaloch močových ciest a ešte mnohé iné indikácie.